Unkapanı Köprüsü bağlantı noktasındaki ayrılma sebebiyle kapatıldı!


Unkapanı Köprüsü bağlantı noktasındaki ayrılma sebebiyle kapatıldı. Bağlantı noktasındaki ayrılma sebebiyle vasıta geçişi durduruldu. Ayrıntıları A Haber muhabiri Kübra Kılıç aktardı.

Kübra Kılıç’ın canlı yayında aktardıkları:

Evet şu anda biz tam olarak o noktayız. Unkapanı Köprüsü’nün üzerindeyiz. Burada bağlantı noktasında bir ayrılma meydana geldi. Ayrılmadan dolayı şu anda Unkapanı Köprüsü trafiğe kapatıldı. Şu anda köprü üstünde insanoğlu.

Köprüde şu anda 13 santim genişliğinde bir açıklık var. Bu araçlardan ziyade insanların bile yaşamını tehlikeye sokabilir. Oluşan ayrığa inşaların ayağı bile geçebilir. Bölgede trafik akışı tamamen kesilmiş durumda.

Ayrık oldukça büyük derecede ve görünüm korkulu. Yukarından bakıldığında deniz görülebiliyor. Şu anda burada oluşan ayrığa bir ayak rahat şekilde girebiliyor. Yayaların yürümüş olduğu bölgede koruma olduğundan o nokta görünmüyor fakat açık büyüyor.

Yolun sonundan yaya yoluna doğru açılma büyüyor o noktada bağlantı yapılmış durumda. Burada durumda fazlaca tehlikeli. Şu anda burada vatandaşların otomobil kullanımı fazlaca tehlikeli. Bu açıklık giderek büyüyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.