Fet Coin Nedir? 

Fet Coin Nedir? 

Kripto para piyasasının tanınması ile beraber birçok para birimi çıkmıştır. Her para biriminin değişik özellikte olması, piyasaya bakılırsa kıymet kazanıp düşmesi ile kişiler kendilerine uygun olan kripto para birimini seçerek işlem alıp kapatabilmektedir. Kripto para sanal para birimlerinin olduğu bir borsadır. Yitik ya da kazanç daima vardır. Kişilerin belirli bir strateji ile beraber alım satım yaparak gelir elde edebilir. Sadece piyasayı belirleyen birçok etken olduğundan daima genel geçer bir kaide yoktur. Son zamanlarda fet coin tercih edilmektedir. 

Fet ilk olarak web bağlantı sistemini çağrıştırmaktadır. İnternet üstündeki nesne ve algoritmayı birbirine bağlama amacıyla oluşturulan bir platformdur ve bu mantığa bağlı olarak coin sistemi geliştirilmiştir. Fet coin İngiltere’de 2017 senesinde temeli oluşturulmuştur. Fet coin merkezi olmayan, her alanda geliştirilebilir akıllı bir defter üstüne kodlanmıştır. Fet coin oluşturulurken suni zekâ ve makine öğreniminden faydalanılmıştır. Bununla birlikte her yerden geliştirilebilmesi ve güvenli olması için birçok sözleşme imzalanmıştır.  

Fet Coin Özellikleri 

Fet coinin açık kaynaklı olması geliştirilebilmesine imkân tanımıştır. Bu durum etken olarak ticarette kullanılan para biriminin ortaya çıkmasına destek oldu. Fet coin üç iş ortağı tarafınca kurulmuştur. Bunlar: Toby Simpson, Humayun Sheikh ve Thomas Hain olarak bilinir. Fet coin bloklu zincir halinde çalışır ve nesneler arasındaki algoritmalar ile bağlantılı emek vererek devamlı kendini güncelleyebilme özelliğine haizdir.  

Fet coin nedir ekonomik olarak şartlara uyum sağlama, rekabet etme özelliği bulunur. Bununla birlikte insan faaliyetlerin uygun olması kullanım alanlarının genişlemesine olanak tanımıştır. Fet coin suni zekâ algoritmasına oldukça ehemmiyet vermiştir. Birçok karmaşık algoritma sistemini çözerek işlem yapabilir ve ortaya çıkan sorunları kolayca çözebilir.  

Fet Coin Yorum 

Fet coin nedir geliştirilmesi suni zeka ve makine algoritmasına bağlıdır. Bundan dolayı merkezi olmadan her yerde geliştirilebilir ve oldukça karmaşık algoritmaları çözerek işle alıp satabilir. Fet coinin öteki coin türlerine bakılırsa değişik amaçları da vardır. Bunlar değişik ve emsalsiz şebekeleri birbirine bağlama, değişik kıtalar içinde işlem çözüp yapabilme, etken ticarette kullanılabilmesidir. Fet coinin hedefi ise ortalama 5 yıl içinde 5 dolar düzeyine yaklaşabilmektir.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.